Aktualności

  Ile razy tak się zdarzało, że dawne, sprawdzone przez setki lat metody leczenia okazywały się, jeśli nie lepsze, to przynajmniej równie skuteczne jak zdobycze współczesnej medycyny? ?

  Ból pod łopatką może przybierać różne formy i siłę. Może pulsować lub ćmić, może przy nim pojawiać się uczucie pieczenia i mrowienia skóry. Może mieć również lokalizację miejscową lub promieniującą od innych narządów, może być odczuwany nie tylko w okolicach łopatki, ale także w rejonie klatki piersiowej czy kręgosłupa.

  Stopa - bo o niej mowa - to niezwykle skomplikowany mechanizm będący swoistym fundamentem ludzkiego ciała. I tak jak wadliwy żelbetonowy fundament może mieć negatywny wpływ na cały budynek, tak problemy ze stopami mogą rzutować nie tylko na sylwetkę, ale i na cały ludzki organizm, z pracą narządów wewnętrznych włącznie.

  Refleksoterapia to leczniczy masaż, który poprzez stymulowanie usytuowanych na stopach stref i punktów wpływa korzystnie na cały organizm człowieka. Technika ta wywodzi się z chińskiej medycyny, lecz jej skuteczność potwierdzają badania naukowców na całym świecie, dla których oczywistym jest, że w naszych stopach znajduje się ponad 7 tys. zakończeń nerwowych mających połączenie z mózgiem i wszystkimi częściami ciała.

   

  icon phone ZADZWOŃ 
  +48 575 910 340                          

   

  icon mail CZEKAMY NA MAILA
  rejestracja@c-zdrowia.pl                 

   

  icon direction  ODWIEDŹ NAS, ZAPRASZAMY
   ul. Wojska Polskiego 72, Nowogard
  © 2018 Centrum Zdrowia.
  Joomla Extensions