Badania posturalne | Wkładki

  Image

  W Centrum Zdrowia nasza kadra prowadzi profesjonalne badania posturalne wspierając się nowoczesnym sprzętem komputerowym z analitycznym oprogramowaniem.

  Do badania wykorzystujemy platformę diagnostyczną (podobaroskop), pozwala nam to na dokładne badanie rozkładu nacisku stóp na podłoże, zarówno w pozycji stojącej jak i pacjenta będącego w ruchu, dokonując przy tym analizy statycznej i dynamicznej. Korzystamy również z podoskopu, plantokonturografuoraz podoskanera 2D, który szczegółowo skanuje rozmieszczenie przestrzenne wysklepienia stóp. Do analizy chodu, biegu, skoków a także mierzenia zakresu ruchu w stawach zarówno kończyn dolnych, kręgosłupa jak i głowy wykorzystujemy czujnik ruchu Wiwa Science.

  ikona1DLA DZIECI Z WADAMI POSTAWY

  Indywidualne wkładki ortopedyczne pozwalają na utrzymanie efektów ćwiczeń rehabilitacyjnych. Pacjenci korzystając z nich przez wiele godzin w ciągu dnia nie pozwalają na utrwalony już nieprawidłowy chód.
  Poprzez ułożenie, a tym samym wymuszenie innej niż dotychczas pracy stóp, możemy wpłynąć na postawę całego ciała, na kolana, miednicę, kręgosłup i czaszkę a nawet na pracę narządów wewnętrznych.

  ikona2DLA UPRAWIAJĄCYCH SPORT

  Odpowiednio dobrana wkładka eliminuje dyskomfort czy ból pojawiający się podczas uprawiania sportu. Dzięki temu nie trzeba rezygnować z aktywności a nawet można poprawić swoje wyniki.

   

  ikona3DO UŻYTKU W ŻYCIU CODZIENNYM

  Przynosi ulgę w takich dolegliwościach jak hallux, ostroga piętowa czy stopa cukrzycowa.
  Odciąża miejsce objęte stanem zapalnym i działa przeciwbólowo minimalizując ucisk na bolące miejsca.
  Koryguje ustawienie tyłostopia zmniejszając koślawienie lub szpotawienie stóp, co objawia się m. in. ścieraniem butów z jednej strony.
  Image

   

  icon phone ZADZWOŃ 
  +48 575 910 340                          

   

  icon mail CZEKAMY NA MAILA
  rejestracja@c-zdrowia.pl                 

   

  icon direction  ODWIEDŹ NAS, ZAPRASZAMY
   ul. Wojska Polskiego 72, Nowogard
  © 2018 Centrum Zdrowia.
  Joomla Extensions