O nas

  zabiegi-02.jpg
  logo_new.png

  Centrum Zdrowia w Nowogardzie to miejsce kompleksowej opieki medycznej. Oferujemy Państwu skuteczna i fachową pomoc fizjoterapeutyczną, w tym ortopedyczną, chirurgiczną, neurologiczną i dziecięcą. Ponadto, w swojej ofercie mamy również terapię integracji sensorycznej oraz konsultacje diabetologii i poradnictwo psychologiczne.

  Nasza Placówka zatrudnia wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Terapia dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co zdecydowanie zwiększa osiągnięcie zamierzonych celów rehabilitacyjno-terapeutycznych. Korzystając z naszych usług, pacjent objęty jest rzetelną i odpowiednio dobraną opieką medyczną. Proces terapeutyczny odbywa się z zastosowaniem najnowocześniejszych metod i technik, jak również odpowiedniej  jakości sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. Oferujemy także specjalistyczny trening respiracyjny, przy pomocy unikatowego urządzenia mobilnego jakim jest Spiro Tiger.

  Centrum Zdrowia w Nowogardzie to przede wszystkim miejsce zdrowienia i dochodzenia do sprawności fizycznej jak również psychicznej. Co ważne, podchodzimy do pacjenta całościowo, bo to właśnie wtedy możliwa jest do osiągnięcia prawdziwa radość życia.

   

  icon phone ZADZWOŃ DO NAS
  +48 575 910 340

   

  icon mail   CZEKAMY NA MAILA
  rejestracja@c-zdrowia.pl

   

  icon direction ODWIEDŹ NAS, ZAPRASZAMY
  ul. Wojska Polskiego 72, Nowogard

   

  © 2018 Centrum Zdrowia.
  Joomla Extensions
  movers cleveland